Домашня розминка. Математика. 1 клас

Додатково
ISBN 978-966-944-111-9
Кількість сторінок 48
Формат видання В5
Рік видання 2020
99 грн
  • Available For Next Day Delivery
  • Available for Click & Collect
  • About Our Delivery Options
У наявності
Артикул
978-966-944-111-9

Пропоновані завдання доволі оригінальні. На деяких сторінках вони позначені цифрами. У цьому разі треба прочитати і виконати перше завдання, а тоді приступити до виконання наступного.

“Домашня розминка” – чудова нагода відпочити після уроків разом із математикою. Завдання у ньому не складні, не нав’язливі, вони веселі, одне слово, “прикольні”. Це справді ідеальний засіб для батьків, надто не навантажуючи дитину, дати їй змогу розім’яти свій мозок перед завтрашнім уроком.
На початку навчального року діти ще не вміють читати і писати всі слова, а тому потрібна допомога батьків (зокрема, прочитати умову).
Пропоновані завдання доволі оригінальні. На деяких сторінках вони позначені цифрами. У цьому разі треба прочитати і виконати перше завдання, а тоді приступити до виконання наступного. Поступово оволодіваючи технікою читання і письма, діти можуть працювати із зошитом уже самостійно.

Зошит може бути також використаний учителем на уроці математики для індивідуальної роботи з учнями.

Зошити з математики для 1 класу можна купити на нашому сайті видавництва "Мандрівець" гуртом і вроздріб. Усі деталі можна узгодити з нашим менеджером при підтверджені замовлення.

Додатково
ISBN 978-966-944-111-9
Кількість сторінок 48
Формат видання В5
Клас 1 клас
Тип обкладинки М'яка
Тематика Навчальна література
Рік видання 2020
Для кого Учень
Предмет Математика
Write Your Own Review
Поділитися:
Вверх ↑