ВІТАЄМО!

Ти хочеш подорожувати — і робиш це. Купуєш квиток і подаєшся в мандри, ставши мандрівником. Тобі відкриваються нові світи. Ти більше взнаєш, наповнюєш себе. Це — процес. Ти пізнаєш СВІТ. Але якщо ти хочеш пізнати СЕБЕ, — стаєш прочанином, який іде на поклоніння до святих місць. У кожного воно своє. Ти хочеш очиститися і — підняти себе. Ти стаєш мандрівцем. Це — явище. І вже не знаєш, чи ти прийшов у цей світ, чи тебе післано у нього. І починаєш розуміти, що з цим світом нічого робити не треба. Він собі дасть раду і без тебе. Якщо ти не мандрівець.

Богдан Фенюк 

ІСТОРІЯ

У 1993 році як журнал гуманітарних студій був заснований Всеукраїнський науковий журнал “Мандрівець”. Саме журнал дав поштовх до створення однойменного видавництва, яке існує з 1994 року. Видавництво “Мандрівець” видає навчальну, навчально– методичну та довідкову літературу для учнів, учителів, методистів загальноосвітніх навчальних закладів, вихователів, педагогів та керівників дошкільних навчальних закладів, а також студентів і науковців.

ПРО АВТОРІВ

Справжній скарб видавництва “Мандрівець” — це автори. З нами співпрацюють видатні науковці, методисти, психологи, педагоги-новатори й талановиті вихователі та вчителі. Саме завдяки цій співпраці наші видання — одні з найпотужніших в Україні.

Хочете долучитися до нашої команди?

Надсилайте свої пропозиції, рукописи, ідеї на redactor.mandr@gmail.com

 

Чекаємо на Ваші листи!

Вверх ↑