Знайди пару. Пам’ять. Навчальний посібник для дітей п’ятого року життя

Додатково
ISBN 978-966-944-041-9
Кількість сторінок 12
Формат видання А4
Рік видання 2018
119 грн
  • Available For Next Day Delivery
  • Available for Click & Collect
  • About Our Delivery Options
У наявності
Артикул
Знайди пару. Пам’ять. П’ятого року життя

Батьки будуть упевнені, що вони діють відповідно до педагогічних вимог – адже те, чого в одному віці вже можна навчати, в іншому – ще зарано; вихователі допомагатимуть дітям засвоїти матеріал відповідно до їхніх вікових можливостей і не виходитимуть за рамки чинної програми; разом батьки і вихователі стають одним цілим, а це обов’язково позитивно ві­добразиться на душевному комфорті малюка.

Дуже часто у Вас виникає запитання “З чим і у якому віці ознайомлювати малюка? Що він може опанувати, а що ще ні? Чим керуватися при цьому?ˮ Педагогам дитячих садочків відповісти на це запитання легко. Кожен із Вас скаже: “Треба подивитися в програму для дошкільнят, затверджену Міністерством освіти і науки України”. Ви відкриваєте цю програму і з дітьми четвертого року життя вивчаєте, до прикладу, такі геометричні фігури, як круг, квадрат, трикутник, куб, куля. Проте в жодному разі не прямокутник і циліндр, бо це матеріал для дітей п’ятого року життя. Те саме стосується ознайомлення із тваринами, рослинами, предметами побуту, Україною і Всесвітом. Отже, вихователі знають, як діяти.

А ось батькам – важче. Про існування програм Ви, звісно, знаєте, але користуватися ними Вам не обов’язково. Адже Ваша сім’я – не державна установа, якою є дитячий садок і куди Ви віддаєте на виховання свою дитину.

То як зробити, щоб наблизити батьків і вихователів одні до одних? Гра “Знайди пару. Пам’ять” якраз і покликана вирішувати цей виклик.

Отож, граючи з дітьми у гру “Знайди пару. Пам’ять”,

  • батьки будуть упевнені, що вони діють відповідно до педагогічних вимог – адже те, чого в одному віці вже можна навчати, в іншому – ще зарано;
  •  
  • вихователі допомагатимуть дітям засвоїти матеріал відповідно до їхніх вікових можливостей і не виходитимуть за рамки чинної програми;
  •  
  • разом батьки і вихователі стають одним цілим, а це обов’язково позитивно ві­добразиться на душевному комфорті малюка.

Об’єднаємо наші зусилля!

 

Додатково
ISBN 978-966-944-041-9
Кількість сторінок 12
Формат видання А4
Тип видання Наочність
Вік 4-6
Тип обкладинки Тверда
Тематика Навчальна література
Рік видання 2018
Для кого Дитина
Write Your Own Review
Поділитися:
Вверх ↑