У Львові заснували книжковий фестиваль BestsellerFest

У Львові заснували книжковий фестиваль BestsellerFest

Заснувала фестиваль поетка та головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка. У межах події відбудуться розмови з українськими письменниками, презентації новинок від видавництв, автограф-сесії та інші довколалітературні події.

Окрім того, організатори анонсували перших відомих письменників та письменниць, що візьмуть участь у фестивалі. Серед них:

  • письменниця Євгенія Кузнєцова;
  • письменник, журналіст і військовослужбовець Ілларіон Павлюк;
  • письменниця та політична діячка Марія Матіос;
  • письменник та політичний діяч Василь Шкляр;
  • письменниця, журналістка та співачка Ірена Карпа;
  • письменник та сценарист Андрій Кокотюха;
  • письменник і видавець Максим Кідрук;
  • поет та перекладач Андрій Любка;
  • письменниця, редакторка та журналістка Анастасія Левкова;
  • письменник та журналіст Мирослав Дочинець;
  • історик, публіцист і громадський діяч Володимир В’ятрович;
  • письменник та психолог Володимир Станчишин.

«Цей фестиваль — простір живого діалогу між авторами бестселерів, читачами, видавцями та блогерами. У Львові цього літа ми створимо нову платформу співпричетності задля розвитку читацької культури, підтримки письменників і популяризації української літератури. Це не просто про книжки та письменників. Це подія, що створить нову хвилю у сучасній українській культурі — хвилю любові до читання і цікавості до українських письменників», — розповіла Савка.

Окрім літературних подій, у межах фестивалю відбудеться ярмарок, на якому видавці запропонують читачам різноманітні акції та знижки на новинки та найпопулярніші книжки. Також за словами організаторів, на території будуть дитячий майданчик, зони відпочинку та фуд-корти.

Доповнять атмосферу фестивалю концерти відомих українських гуртів з вокалістами-письменниками, а саме — Ірени Карпи і гурту «Фактично Самі» та ліричного Сергія Мартинюка і гурту «Фіолет». 

Триденний фестиваль відбудеться 15-17 серпня 2025 року у Львові за адресою вулиця Старознесенська, 24–26 (!FESTrepublic). Вхід на перший день фестивалю, 15 серпня, буде вільним. А у два наступні дні BestsellerFest безплатний вхід діятиме для військовослужбовців, пенсіонерів і дітей до 12 років.

Джерело: Читомо


Дата публікації: 2/6/2025 Автор: Mandrivets AdminUser Comments: - Views: -
Категорії: Цікаво знати

Коментарі

Схожі публікації:

Публікацій не знайдено
Вверх ↑