Наші новинки


Думка фахівця

Чим зайняти дитину дощового дня?☔️

Осінь – мінлива пора року. У таку погоду найскладніше дітям, адже їм нічим зайнятися. Тут ні на дворі не погуляєш і вдома нудьгуєш. Єдина втіха – мультики та комп’ютерні ігри. Просидіти ось за такою справою можна хоч цілий день. Однак чи варто?

Як дізнатися чи ВИГОРАЄТЕ ви на роботі?

Найпоширенішим наслідком надмірної роботи є професійне вигорання. Особливо це стосується людей, які отримують емоційне перевантаження впродовж робочого дня. З часом організм не може справлятися з отриманим стресом, адже для цього бракує ресурсів.

Освіта як інструмент зростання економіки

Ключ до економічного прогресу – це підвищення продуктивності. Воно можливе лише за наявності двох чинників: інновації та творців інновацій. Однак де ж їх узяти? Відповідь напрочуд проста – виховати винахідників, дати їм основу, створити сприятливі умови для їхнього розвитку. Цією основою може стати система освіти.

Як усе встигати?

Навчитися планувати час так, щоб усе встигати, не так легко, як здається на перший погляд, але цілком можливо. Сьогодні ця тема по-особливому актуальна. Існує безліч платних курсів з тайм-менеджменту, які користуються неабиякою популярністю серед людей.

Хто такий кіт Інжир?

Кіт Інжир – це український комікс-персонаж, вигаданий художницею, журналісткою Оленою Павловою. Для видавництва «Мандрівець» це не просто намальований котик, а справжній мешканець видавництва і власник свого планувальника й календаря.

Започатковуємо сімейні традиції

Сім’я – це найцінніше, що може бути в людини. Тут панують сімейний затишок, атмосфера любові й підтримки, а також є сімейні традиції. Одні сім’ї вже мають їх, а інші лише починають їх започатковувати. Сімейна традиція – це те, що формує атмосферу в сім’ї, це й події, які можна впродовж багатьох років згадувати з усмішкою на обличчі.

Якщо ви вважаєте, що ваша сім’я ще не має традицій, то пропонуємо починати їх упроваджувати вже сьогодні. Як саме? Читайте далі!

Новини від Мандрівця

Чим зайняти дитину дощового дня?☔️
Як дізнатися чи ВИГОРАЄТЕ ви на роботі?
Освіта як інструмент зростання економіки
Як усе встигати?
Хто такий кіт Інжир?
Започатковуємо сімейні традиції
Людмила Муринська: Коли жінка щаслива, біля неї щасливі чоловік і діти
Видавництво «Мандрівець» на книжковому фестивалі «Перехрестя культур»
Як пройшов 26 Book Forum для видавництва “Мандрівець”
Подарунок з нагоди початку навчального року!
Комплект зошитів вартістю 68,00 грн. Ви можете замовити за 27,20 грн!

Проекти видавництва


Наші партнери