Логіко-математична палітра : робочий зошит для дітей старшого дошкільного віку. – Вид. 3-тє, зі зм. та доп.

Додатково
ISBN 978-966-944-138-6
Кількість сторінок 48
Формат видання 170х200 мм
Рік видання 2022
89 грн
  • Available For Next Day Delivery
  • Available for Click & Collect
  • About Our Delivery Options
У наявності
Артикул
978-966-944-138-6

Зошит містить інтегровані завдання для дітей старшого дошкільного віку. Подані логіко-математичні завдання спрямовані на розвиток уміння аналізувати, синтезувати, заперечувати, вилучати зайве та диференційовані за рівнями складності. Сюжетні малюнки допоможуть орієнтуватися у просторі, часі, лічити та класифікувати групи предметів, об’єктів, вибудовувати серіаційний ряд.
Для індивідуальної роботи з дошкільниками в дошкільному навчальному закладі й у сім’ї.

Зошит містить інтегровані завдання для дітей старшого дошкільного віку, розроблені відповідно до Базового компонента дошкільної освіти України. Завдання стосуються освітньої лінії “Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі” і спрямовані на формування доступних для дитини дошкільного віку уявлень про ознаки, властивості та відношення предметів і об’єктів довкілля.

Сенсорно-пізнавальна освітня лінія спрямована на інтеграцію змісту дошкільної освіти, формування у дітей пошуково-дослідницьких умінь, елементарних математичних уявлень та цілісної картини світу. Тому всі завдання інтегровані й спрямовані на розвиток уміння аналізувати, синтезувати, порівнювати, узагальнювати, класифікувати, впорядковувати, систематизувати. Такий підхід сприяє розвитку наочно-дієвого, наочно-образного, словесно-логічного мислення, дає змогу застосовувати отримані знання у практичній діяльності (ігровій, сенсорно-пізнавальній, математичній тощо).

Для індивідуальної та групової роботи з дошкільниками у закладі дошкільної освіти, занять удома чи при альтернативних формах навчання дітей.

Додатково
ISBN 978-966-944-138-6
Кількість сторінок 48
Формат видання 170х200 мм
Тип видання Зошит
Тип обкладинки М'яка
Тематика Навчальна література
Гриф МОНУ так
Рік видання 2022
Для кого Дитина
Write Your Own Review
Поділитися:
Вверх ↑