Грайлива англійська

Додатково
ISBN 978-966-944-079-2
Кількість сторінок 56
Формат видання В5
Рік видання 2020
Немає в наявності
Артикул
Грайлива англійська

Посібник призначений для збагачення словникового запасу і вдосконалення граматики англійської мови. Відповідає чинній програмі з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів і спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов (1–4 кл., 5–9 кл.), рівні А1, A2

Завдання спрямовані на закріплення знань, здобутих у школі, та продовження навчання. Вони кольорові, сучасні, а головне – не нудні. Навчання з ними схоже на цікаву гру чи захопливу подорож!

Отож якщо тобі вже набридло вчити англійську по-старому і хочеш змін? Тоді ця книжечка саме для тебе!
«Грайлива англійська» написана досвідченим англійським професором Петером Ніцче. Вона наповнена завданнями для домашнього опрацювання та веселими іграми. Подорожуючи сторінками цього видання, ти легко засвоїш матеріал, що відкриє для тебе вікно у світ іншої культури.
Хай тобі щастить з англійською!

Посібник призначений для збагачення словникового запасу і вдосконалення граматики англійської мови. Відповідає чинній програмі з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів і спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов (1–4 кл., 5–9 кл.), рівні А1, A2.

Купити зошит з англійської мови "Грайлива англійська" або "Потішна англійська" для позакласного навчання, або для закріплення вивченого у школі, можна у нашому інтернет-магазині видавництва "Мандрівець" в гурт чи роздріб.

Додатково
ISBN 978-966-944-079-2
Кількість сторінок 56
Формат видання В5
Клас 2 клас
Тип видання Робочий зошит
Вік 7-10
Тип обкладинки М'яка
Тематика Навчальна література
Рік видання 2020
Для кого Учень
Предмет Англійська мова
Write Your Own Review
Поділитися:
Вверх ↑