Започатковуємо сімейні традиції

Сім’я – це найцінніше, що може бути в людини. Тут панують сімейний затишок, атмосфера любові й підтримки, а також є сімейні традиції. Одні сім’ї вже мають їх, а інші лише починають їх започатковувати. Сімейна традиція – це те, що формує атмосферу в сім’ї, це й події, які можна впродовж багатьох років згадувати з усмішкою на обличчі.

Якщо ви вважаєте, що ваша сім’я ще не має традицій, то пропонуємо починати їх упроваджувати вже сьогодні. Як саме? Читайте далі!

 Ритуал на щодень 🎉

Створіть таку традицію, яка б повторювалася щодня. Наприклад, щовечора обмінюйтеся враженнями зі своєю сім’єю, вранці бажайте одне одному вдалого дня тощо. Традиції не повинні бути химерними і складними. З часом ви побачите ту користь яку вони принесуть у сімейні взаємини.

Якщо у вас є домашній улюбленець, то не забувайте про те, що він теж «член сім’ї». Створіть традицію, пов’язану з ним. Наприклад, щовечора вигулювати собаку по черзі або щоранку гладити хом’ячка, кролика, морську свинку чи кота. Це позитивно впливатиме на тваринку, а вас емоційно налаштує на гарний день.

Кулінарні традиції🥐

Якщо ваша родина полюбляє не лише смачно попоїсти, а й потрудитися на кухні, то їжа може стати чудовою нагодою створити кулінарну традицію.

Якщо ваші діти полюбляють полуничне варення, можна залучити їх до його приготування. Візьміть гарненькі маленькі баночки та покрийте кришечки крафтовим папером. На ньому напишіть побажання, яке зігріє вас холодною зимою. Ця сезонна традиція подарує позитивні емоції, як і пакування подарунків на Різдво.

Ще один ефективний метод згуртувати сім’ю – це разом спекти печиво та розписати його кольоровою глазур’ю. Звісно, якщо цю роботу виконуватимуть маленькі діти, то прибирати доведеться чимало, але з часом це стане добрим приводом, щоб зібратися ввечері усією сім’єю і поласувати попередньо приготовленим печивом. До речі, прибирання теж можна перетворити на сімейну традицію.

Святкові традиції🎁

Можливо, ви помітили тенденцію підготовки до свят чи їхнє святкування. На вашому столі можуть з’являтися одні й ті самі страви або ж атрибути свята. Це також можна зробити традицією. А як щодо святкування днів народження? Тут можна втілити багато креативних ідей. Наприклад, розбудити іменинника і вранці привітати тортом, свічками, гелевими кульками. Або ж підготувати подарунки з химерами та порадити відкривати їх у сімейному колі.

Створіть сімейний девіз🌈

Сімейне гасло допомагає родині згуртуватися. Сядьте разом і придумайте слоган, що відповідатиме саме вашій сім’ї. Інколи саме це згуртовує членів родини у складні хвилини.

«Червона тарілка»🎈

Традиція, що широко розповсюджена в багатьох сім’ях за кордоном. Можливо, ви навіть пробували інтегрувати її у свою сім’ю. Ідея «червоної тарілки» полягає в тому, що користується нею лише той, чий день сьогодні особливий. Наприклад, відзначати тих, хто отримав добру оцінку, водійські права, успішно склав іспит тощо. Це відмінний спосіб висвітлити важливі події, а також чудовий подарунок на весілля, день народження дитини або на новосілля.

Поділитися прочитаним: