Як зробити замовлення на нашому сайті?

Роблячи замовлення в інтернет-магазині, часто спадає на думку : « А що коли мене обманюють і я не отримаю свій товар або він не туди поїде? Може, я зараз оплачу, а гроші не дійдуть? Можливо, це якийсь фейковий сайт і мене просто обдурять?».

Ми вас чудово розуміємо, тому вирішили дати кілька порад, як правильно оформити замовлення в нашому інтернет-магазині і розвіяти міфи про покупки онлайн.

1. Оберіть видання, яке плануєте придбати, і натисніть кнопочку «У кошик». Після цього ви можете додати ще кілька книжечок туди само.
2. Тепер обирайте функцію «Оформити замовлення» та введіть відповідні дані в усіх зазначених полях.
3. Оберіть спосіб оплати та підтвердьте замовлення.
4. Вітаємо! Ми отримали ваше замовлення. Вам надійде кілька листів на електронну пошту про статус замовлення. Очікуйте на дзвінок менеджера.

ПОРАДИ

*Якщо ви зробили замовлення на суму від 400 грн і бажаєте отримати -10% знижки, тоді не оплачуйте його одразу на сайті, а дочекайтеся дзвінка менеджера. Вам додатково надішлють реквізити після підтвердження замовлення.

*Якщо вам не вдалося оплатити на сайті, не впадайте у відчай. Менеджер обов’язково надішле реквізити повторно.

*Якщо ви помилково ввели неправильні дані, то повідомте про це менеджера під час дзвінка. Ми все виправимо.

*Пам’ятайте: якщо ви бажаєте скористатися післяплатою, то вам потрібно буде заплатити за доставку товару (якщо сума замовлення менша за 800 грн), за товар та комісію, що стягується поштою за перенаправлення коштів ( Укрпошта – від 5 грн, Нова пошта – від 25 грн).

*Якщо вам прийшов пошкоджений товар або ж не той, що ви замовляли, зверніться за номером телефону 068-59-53-505 і ми все виправимо!
Цікавлять ще якісь питання? Пишіть у дірект або в коментарях, і ми відповімо на них.

Чекаємо ваших замовлень!!!)

Поділитися прочитаним: