Як пройшов 26 Book Forum для видавництва “Мандрівець”

Упродовж чотирьох днів  у Львові тривав Форум Видавців, і наше видавництво «Мандрівець» уже вкотре тішило відвідувачів своїми новинками та зустрічами з авторами.

Інна Курило, Алла Рогашко,Наталія Гаєвська, Володимир Багненко, Роман Пономаренко. Наші автори щиро ділилися своїм досвідом, давали автографи й цінні життєві поради.

Зустрічі розпочала Алла Рогашко, авторка містичного роману «Сни з колодязя». Впродовж трьох днів письменниця роздавала автографи, спілкувалася та фотографувалася з чималою кількістю своїх прихильників на стенді видавництва.

Незапланованою, але не менш цікавою стала автограф-сесія з Романом Пономаренком, автором нової історичної книжки «Сталевий шквал. Дивізія сімнадцятирічних».

Ця новинка, була вперше представлена саме на Форумі Видавців, зібрала біля себе чимало людей і була розпродана вже на другий день головного культурного фестивалю!

Серед інших новинок від видавництва “Мандрівець” були:

  • продовження терапевтичної серії “Долаємо ЦЕ разом!” –  “Дуже ДУЖЕ страшна книжка” від Галини Буділової. В ній авторка описала, як допомогти дитині справлятися зі своїми страхами.
  • метрова карта-розмальовка “Моя Європа”. Наймолодші відвідувачі форуму вже встигли ознайомитися з нею  і  розфарбувати  деякі  її  фрагменти.   
  • любителі планувати свій час і все встигати ознайомлювалися з новим календарем Кота Інжира, який пропонує втілити на своїх сторінках всі  креативні ідеї.

Незабутніми для відвідувачів Форуму стали й зустрічі з казкотерапевтом Інною Курило, яка подарувала нашим наймолодшим читачам серію книжечок «Пригоди Кексика та його друзів». Судячи зі щирих емоцій маленьких відвідувачів, зустріч пройшла «на ура».

У незвичній новій формі пройшов воркшоп Наталії Гаєвської, психологині, авторки мотиваційної книжки «Нова Я. Шлях до себе». У цікавій інтерактивній бесіді телеміст об’єднав дві країни: Канаду й Україну. Спілкувалися про те, як поліпшити своє матеріальне становище, змінюючи своє мислення. Послухати поради з цієї актуальної теми прийшли не лише жінки, а й чоловіки. (Відеотрансляцію з воркшопу можна переглянути тут).

Завершив зустрічі ще один мотиватор, молодий батько, автор книжки «Неідеальний тато» Володимир Багненко. Письменник узяв за основу напрямок «Як зі статусу “Воїна” перейти у статус “Сім’янина”». Послухати порад прийшли новоспечені татусі та їхні дружини.

Молоді сім’ї брали на воркшоп своїх діток, які також уважно дослухалися до слів. Говорили про сім’ю, обов’язки та навіть рівні права між членами родини. Як виявилося у ході бесіди, нічого ідеального не буває, навіть батьків.

Дякуємо всім за ці чудові, насичені дні й до наступної зустрічі вже на 27 Форумі Видавців у Львові.

Поділитися прочитаним: