Як ефективно вивчати англійську?

Вивченням англійської мови займається чимало людей. Це й не дивно, адже володіння цією мовою є дуже важливим навиком в сучасному світі.

Саме для вас ми дібрали кілька порад, як розширити свій словниковий запас та вправлятись у граматиці.

     1.Читайте англійською. 📘

Не втомлюємося повторювати, що читання – це найкращий спосіб налаштовувати себе на правильне користування мовою. Це збільшує словниковий запас, під час читання людина запам’ятовує найбільш вживані фрази, а також візуально сприймає граматику. Основне – це почати читати та вдумуватись у прочитане, все інше зробить ваш мозок.

  1. Слухайте англійською.🎧

Подобається переглядати блоги на YouTube? Впевнені, що маєте добірку каналів, які постійно переглядаєте. Пропонуємо перетворити захоплення в корисне проводження часу. Оберіть собі кілька каналів із цікавим контентом, але англійською мовою. Повірте, що таких є чимало. Переглядайте відео та вдумуйтесь у слова. Це саме стосується і фільмів. Переглядайте улюблені фільми англійською. Спершу це буде складно, але потім ви звикнете до англомовного контенту й розумітимете його.

Ще одне. Англомовні пісні. Вони теж сприятимуть поліпшенню вашої англійської. Перекладайте слова пісні в голові, не полінуйтеся знайти переклад невідомого для вас слова. У цьому вам допоможе сайт genius.com.

  1. Виконуйте тести. ☑️

Тести допоможуть вам повправлятись у граматиці. Ви бачитимете свої помилки та самостійно виправлятимете їх. Здебільшого до таких завдань є коментарі із поясненням, тому вам навіть не доведеться спеціально вишукувати правила з граматики для самоаналізу.

  1. Спілкуйтесь англійською якомога більше. 🗣

Спілкування – це золоте правило засвоєння іноземної мови. Якщо й вивчатимете її самотужки вдома, то це не дасть очікуваного результату. Ви повинні відчувати її на практиці. Для цього необов’язково їхати за кордон. На сьогодні є багато програм, що сприяють комунікації між іноземцями. Звісно, ваша перша така практика буде не найкращою, але згодом ви обов’язково порозумієтеся.

  1. Стікери. 🔖

Обклейте все у своєму помешканні стікерами зі словами. Ви самі здивуєтеся тому, скільки у вашому будинку є речей, назви яких ви не знаєте іноземною. Наклейте їх на шафу, двері, холодильник і навіть кукурудзяні пластівці.

Якщо ви вирішили вивчати англійську мову, радимо звернутися до наших нових посібників «Швидка англійська. Граматика» іШвидка англійська. Основи“. Усі правила на приклади подана у формі таблиць, що полегшує сприйняття найнеобхіднішої інформації.

Отже, бажаємо вам натхнення у вивченні іноземної мови і сподіваємося, що наші поради стануть у пригоді. До речі, їх можна застосовувати у практиці вивчення будь-якої іноземної мови.

Поділитися прочитаним: