Вивчати англійську зі смартфоном?

print

Ґрунтовні знання з іноземної мови відкривають нові обрії у спілкуванні з іноземцями, в пізнанні нових культур, ознайомленні  з книжками, фільмами, мультфільмами мовою оригіналу. Звісно, людина не зможе вивчити всі мови світу, але опанувати найактуальнішу – англійську – здебільшого просто необхідно.

Пропонуємо вам ознайомитися з ТОП-5 програм для вашого смартфона. Вони не займуть багато часу, але поповнять ваш словниковий запас новими словами та ознайомлять з азами граматики.

LinguaLeo

Один із найвідоміших сервісів для вивчення англійської мови. Програма розрахована на дітей і дорослих із різними рівнями володіння мовою. Перед початком навчання програма аналізує ваші знання та пропонує вам відповідні завдання.

Duolingo

Додаток побудований у вигляді дерева досягнень. Щоб перейти до наступного рівня, потрібно набрати певну кількість балів. Додаток тренує граматику, правопис, а також збільшує словниковий запас, тобто те, що потрібно для комплексного вивчення мови. Окрім англійської для вивчення можна обрати ще п’ять мов.


Words

Цей додаток допомагає вивчати нові слова, тренуватися у правописі та вчитися сприймати слова на слух. Програма розроблена для людей з різними рівнями знання мови. Як і в попередніх, додаток підлаштовується під ваш рівень знань. Користувачам зручно, що програма доступна навіть у режимі офлайн.


Easy Ten

Головна мета програми – це вивчення 10 слів на день. Вона не потребує багато часу та обере найважливіші для вас слова. У словнику програми понад 22 тисячі англійських слів.

Learn English

Головний акцент у додатку робиться на вивчення граматики. У програмі зібрано багато тестових матеріалів, а також аудіофайли та різноманітні тексти для закріплення вивченого матеріалу.

Практика вивчення мови за допомогою мобільних додатків у наш час є доволі поширеною, це зручно особливо для людей, які володіють початковими знаннями. Однак не забувайте про те, що смартфон не охоплює всього спектру навчання. Найкраще використовувати програми як додатковий метод поряд із повноцінним навчанням із викладачем.

Якщо ви бажаєте, аби ваші діти також вивчали англійську, пропонуємо скористатися літературою від видавництва «Мандрівець». У нас ви знайдете:

Зошит «Англійська для дошкільнят» разом із посібником для батьків (автор Т. Гнатюк).

Посібники для домашнього читання «Merry Trains» для 1–4 років навчання (автори: І. Доценко, О. Євчук).

Посібник із вивчення англійської мови «Read and write with friends» (автори: І. Павловська, А. Прокопів).