Видавництво «Мандрівець» на книжковому фестивалі «Перехрестя культур»

Упродовж 11-13 жовтня втретє відбувся Черкаський книжковий фестиваль «Перехрестя культур». На три дні Черкаська обласна філармонія стала місцем, де можна було познайомитися з книжковими новинками, послухати цікаві лекції, взяти участь в оригінальних перформансах та провести корисно і весело час.

Гостями фестивалю були:  Сергій Жадан, Вахтанг Кіпіані, Антін Мухарський, Дара Корній, Леся Мудрак, брати Капранови, Галина Вдовиченко,Сашко Дерманський.

Участь у книжковому фестивалі взяло 53 видавництва зі всієї країни. Видавництво «Мандрівець» не могло прогавити нагоди стати учасником такого літературного свята.

На стенді нашого видавництва були представленні цьогорічні новинки та перевірена часом література. За словами наших консультантів, найбільшим попитом користувалися книжечки для діток, а також «Календар кота Інжира».

Найприємнішою для нас стала перемога видавництва «Мандрівець» в номінації «Книга для найменших». Нагороду отримала «Дуже ДУЖЕ зла книжка», авторкою якої є Галина Буділова. Ми раді, що  довіряєте нам емоції своїх діток і щиро дякуємо за підтримку!

Поділитися прочитаним: