Ув’язнена жінка. Карантин

Буденне життя жінки складається з багатьох пунктиків, які потрібно виконати. Приготувати сніданок, зібрати дитину до школи чи в садочок, робота, перерва на каву, забрати дитину,  підготувати  з нею уроки , нагодувати, а ще – прибрати в хаті, приготувати вечерю, попрасувати, а також  чимало   важливих справ, які чекають завтрашнього дня. Такий ритм уже став невід’ємною частиною життя для багатьох жінок. Однак попри свій завантажений графік, знаходиться кілька хвилин для ранкового макіяжу, кави з подругами та улюбленої книжки. Як швидко все це може змінитись? Як показав час – дуже швидко і при цьому зовсім неочікувано.

15 Tips to Get Better at Small Talk

Через введення карантину та  низки обмежень для більшості людей їхній звичайний ритм життя докорінно змінився. Для одних ці зміни менш помітні, а для інших вони стали кардинальними. Відповідно, реакція на них дуже різна – хтось жартує, хтось перечікує, спостерігаючи за всім, що відбувається навколо, хтось «живе» останніми новинами, хтось намагається з максимальною користю використати для себе  час карантину, а хтось впадає мало не в депресію  від усіх цих подій.  Попри все, психологиня Наталія Гаєвська – авторка мотиваційної книги змін “Нова Я” – вважає це нормальним явищем.

ЗМІ мають великий вплив на людину, а останні новини   можуть позбавити внутрішнього спокою. Тому варто навчитися давати собі раду під час карантину і не лише. Для когось кризовими моментами може бути втрата роботи, розлучення, звільнення з роботи тощо.

Існують правила, створені людьми, які працюють в екстремальних умовах, де будь-яка помилка може  коштувати життя. Вони ж працюють і у звичайному житті:

  • АДАПТОВУЙСЯ
  • ІМПРОВІЗУЙ
  • ДОЛАЙ

Адаптовуйся

Варто об’єктивно оцінювати стан речей і приймати їх такими, якими вони є зараз, з усіма обмеженнями і незручностями, подобається  вам це чи ні. Знайдіть спосіб максимально використовувати свої можливості у тих обставинах, що склалися.

Є два можливі варіанти: сильно засмутитися, мало не впасти у відчай від усього того, що тепер НЕ можна зробити, або прийняти все, як є, і перейти до наступного кроку…

Do you like this minimalist style?🍂💗 . . . #vibes #flowers #rose #style #minimalist #trendy #simple #minimalism #girl #instastyle #mood #goodvibes #love #happy #sleafjewel

Імпровізуй

Знаходьте нові варіанти дій. Робіть те, що ви можете зробити зараз. Можливо, колись ви ставили  за мету освоїти йогу чи здобути навички кондитера й навчитися випікати найрізноманітніші тістечка. Зараз саме той час, коли можна виконувати ці «плани на майбутнє».

Долай

Це завершальний крок, який потребує вольових зусиль і наполегливості для здійснення результатів попередніх двох кроків.

10 Ways on How to Reward Yourself

Наведений принцип чудово підходить і для умов карантину. Відчуваєте себе “ув’язненою (-им)”, адже зараз неможливо вийти з друзями  на каву чи пройтися по улюблених крамницях? Найближчим часом від цього не сховатися, тож доведеться адаптуватися. Для того щоб це було корисним для вас і ваших рідних, імпровізуйте, вигадуйте щось нове або ж втілюйте давним-давно задумане старе, адже не прибиранням єдиним (хоч і генеральне прибирання не завадить зробити) вам доведеться займатися усі ці дні. Записуйте ідеї, що з’являються, прислуховуйтеся до себе, наскільки вони вам «відгукуються», і, коли знайдете своє, вперед до третього кроку – долай!  Адже нічого само з неба нам не падає, потрібно буде попрацювати, якщо хочете досягти результатів ))

Джерело: офіційна сторінка ФБ нашої авторки Наталії Гаєвської
Поділитися прочитаним: