ТОП-5 у скриньці сучасного логопеда

Логопедія є галуззю спеціальної педагогіки. Фахівці цієї сфери стають усе більше затребуваними в Україні, тому спеціально для вчителів правильного мовлення ми підготували ТОП-5 рекомендованих посібників.

🖍Чернетка логопеда 🖍
Посібник допоможе цікаво, змістовно і методично правильно організувати корекційну роботу з виправлення мовленнєвих порушень у дітей. В чернетці містяться цінні рекомендації також і для вихователів закладів дошкільної освіти, батьків, учителів.
(Автор:  Валентина Болба )

🖍Формування складової структури слів у дошкільників із порушеннями мовлення🖍
Зошит для роботи з дітьми, в якому розкрито систему спеціальних вправ, ігрових і практичних завдань, спрямованих на подолання порушень складової структури слів у дітей. Робочий зошит складається з трьох розділів:
• Обстеження;
• Ігрові вправи;
• Практичні завдання.
(Автор: Ірина Соловйова)

🖍Мовленнєва картка з картинками🖍
Мовленнєва картка допоможе провести комплексне логопедичне обстеження та проаналізувати різні аспекти мовленнєвого розвитку дитини. До кожного завдання дібрано яскравий наочний матеріал, що значно полегшує проведення логопедичного обстеження та робить його цікавим для дитини.
(Автор: Альона Король)

🖍Сходинками правильного мовлення🖍
В посібнику зібрані рекомендації щодо подолання порушень фонетико-фонематичної складової мовлення у дітей старшого дошкільного віку. Авторська ідея використання ігрових персонажів зробить ігри-заняття цікавими та ефективними.
( Автор: Юлія Рібцун)

🖍Програма корекційно-розвиткова робота з дітьми із загальним та фонетико-фонематичним недорозвиненням мовлення.🖍
Програма укладена для полегшення організації корекційно-розвиткової роботи з дітьми. Розділи програми містять етапи оволодіння мовленням, визначають основні завдання мовленнєвого розвитку та зміст роботи подолання порушень мови.
(Автори: Ірина Кравцова; Лариса Стахова)

Поділитися прочитаним: