Топ – 5 книжок від видавництва «Мандрівець», що варті вашої уваги

Поки всі на карантині, пропонуємо не гаяти часу на роздуми, а насолодитися найкращими творами сучасної української художньої літератури від видавництва «Мандрівець».
У цій добірці знайде книжку на свій смак кожен, тож читайте короткий опис, коментарі читачів та обирайте для себе.

1. «Вартові мрій» Сергія Марина.

Книжка для тих, хто любить мріяти, так, як і головний герой Ґабрієль. Проте на дорозі до світлого майбутнього, стоїть багато перешкод. Книжка вже отримала багато позитивних відгуків від читачів.

«Здебільшого наші книги не дотягують до світової літератури, але роман «Вартові мрій» мене вразив…Книга просто бомбезна, серйозно. Читається легко і швидко. Діалоги продумані й цікаві. Головні герої адекватні, нетипові й веселі… Спочатку книга здається звичайною історією про пошук себе, але потім з’явилися вони – Вартові мрій і сюжет «покотився» з божевільною швидкістю…», – пише у своєму літературному блозі viola_books .


2. «Прокляття інших» Ігоря Стамбола.

Ця книжка ідеально підлягає під «вірусну» тематику. Сюжет оповідає про кількох людей, які намагаються вибратися з країни, охопленої вірусом. Чи вдасться їм звільнитися та що за вірус охопив людей?


Літературознавиця Марина Гогуля, пише:

«Роман Ігоря Стамбола має такий розгорнутий сюжет,що на його основі можна було б зняти багатосерійний фільм… Автор гротескно вимальовує хворобливу російську імперськість і грається українськими міфологемами, тож за алегорчними образами читачеві буде нескладно впізнати їхні реальні відповідники».


Журналістка Ілона Шевченко також ділиться своїм враженням:

«Із перших рядків «Прокляття інших» зачаровує лексикою – виразною, сучасною, не надто академічною, що і надає особливого шарму! Динамічний сюжет захоплює увагу і не відпускає впродовж усього роману. Читається на одному подиху, як «Ніч у Лісабоні» Ремарка!»

3. «Сни з колодязя» Алли Рогашко.

Роман, що буде до вподоби усім поціновувачам української містки. Ця книжка пронизана болючою історією, блуканнями міжчассям та сновидіннями.

Сни з колодязя

У літературному блозі, сюжетом ділиться Mavka 25_11:

«У новому романі Алли Рогашко «Сни з колодязя» саме старий будинок крізь сновидіння та марення веде головного героя – Матвія – шляхами міжчасся і розповідає, розповідає, розповідає… Його історія моторошна, пронизана болем і стражданнями, але Матвій мусить дослухати її до кінця. Щоб звільнити неприкаяні душі, що блукають між світами, і подарувати їм довгоочікуваний спокій.»

4. «П’ятеро, як один» Назарія Вівчарика.

Це розповідь про п’ятьох друзів. Головний герой Олексій – один із них. Випадково він опиняється поруч із кожним своїм другом саме тоді, коли на того чатує смертельна небезпека, і намагається його врятувати. Чи вдасться Олексієві протистояти фатуму та як відплатять йому за вірність товариші?

5. «Шепіт сосен» Ігоря Антонюка.

Не все можна побачити людськими очима адже є світ, що прихований від них. «Шепіт сосен» – це збірка містичних оповідань, але чи вигадані вони? Автор багато років працює журналістом. За редакційним завданням він справді їздив шукати чупакабру, писав репортажі з психлікарні й колонії, разом із поліцією виїжджав до розритого чорними археологами кургану.

Усе це й навіяло особливі сюжети для оповідань.

Якщо бажаєте ознайомитися зі всією художньою літературою від видавництва «Мандрівець», переходьте на сайт та обирайте рубрику «Резонанс-видання: художня література».
Проведіть час з користю, зберігайте спокій і читайте книжки!

Поділитися прочитаним: