Про Дім Книги «ЕНЕЙ» у м.Бахмут (Донецька область)

Єдиний 100% український Дім Книги на весь Донбас (Донецька та Луганська області). Йому уже 3 роки!

І саме тут завжди є у продажу видання від “Мандрівця”.

Ексклюзивні магазини Мандрівець А3
ці видання ви ЗАВЖДИ знайдете у наших ексклюзивних магазинах

У 2017 році Дім Книги “Еней” нагородив видавництво “Мандрівець” призом “СІЛЬ ЗЕМЛІ” за систематичне поширення навчальної, художньої та історичної української книги, в тому числі на території Донецької та Луганської областей.

Диплом + приз видавництву "Мандрівець" від Книжкового Дому "Еней"
Диплом та нагорода видавництву “Мандрівець” від Книжкового Дому “Еней” (м. Бахмут)

Працює Дім Книги “Еней” щодня з 9 до 18 год, а в суботу та неділю – з 9 до 15 год. Поруч залізничний і автобусний вокзали. Завітати у Дім Книги “Еней” та придбати видання видавництва “Мандрівець” ви можете за адресою: Донецька обл., м. Бахмут, вул. Горбатова, буд. № 4.

Хто купує тут книжки? Жінки, діти та військові. Часті гості з окупованих територій («ЛНР», «ДНР») – щодня 10-20, влітку до 50-70 осіб.

Назву для магазину – “ЕНЕЙ” – придумав Антон Цедик із Полтави, боєць з батальйону “Донбас”. Антон загинув у Іловайському котлі з книгою в руках. Книга була про його предків, які зі зброєю в руках у 1918-21рр. боролися за волю України.

Дім Книги “Еней” продає продукцію таких видавництв: “Мандрівець”,  “Богдан”, “Картографія”, “Право”, “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”, “Теза”, “Асса”. У перспективі співпраця ще із трьома видавництвами. У магазині можна купити  навчальну, історичну, художню, юридичну, дитячу та підліткову літературу.

Заклади освіти саботують співпрацю через відсутність “відкатів”. Обласна влада не зацікавлена у створенні філіалів у районах, хоча потреба є.

Портрети та вірші про загиблих героїв, які розміщені на фасаді магазину, періодично знищують вороги та неадекватні особи,у приміщені магазину тричі відрізали світло.

Та попри все (!!!) власник магазину намагається тримати ціни від виробників,  поширює українську літературу, в тому числі через заохочення дітей читати україномовні вірші і тексти. На сторінці магазину “Еней” у мережі Фейсбук Ви можете переглянути усі ці відеозаписи.

Ми пишаємося співпрацею з такими Людьми!

Дім Книги Еней _ Ексклюзивний магазин від видавництва Мандрівець Дім Книги Еней _ Ексклюзивний магазин від видавництва Мандрівець 2 Дім Книги Еней _ Ексклюзивний магазин від видавництва Мандрівець 3 Дім Книги Еней _ Ексклюзивний магазин від видавництва Мандрівець 4 Дім Книги Еней _ Ексклюзивний магазин від видавництва Мандрівець 5 Дім Книги Еней _ Ексклюзивний магазин від видавництва Мандрівець 6

Поділитися прочитаним: