Поради метелика 🦋

Чимало життєвих уроків дає нам природа. Навчатися мистецтва життя можна в усіх живих істот – від найбільших до найменших.

 Метелик — символ душі, безсмертя, відродження і воскресіння, здатності до перетворень, трансформації, тому що ця крилата небесна істота з’являється на світ, перетворюючись із огидної гусениці.

Ми дібрали кілька життєвих мотиваційних порад метелика:

🦋Кожна людина схожа на метелика, який чекає свого часу. Таланти і здібності, приховані в нас, зможуть виявитися лише тоді, коли ми дозволимо цьому статися.

🦋Сьогодні гусінь, а завтра – метелик. Не втрачайте надії, адже ви не можете знати, що трапиться завтра. Завжди залишайтесь оптимістами.

🦋Життя людини нагадує етапи розвитку метелика: перш ніж ми станемо тими, ким прагнемо, ми переживатимемо безліч змін. Ніщо в нашому житті не назавжди. І якщо ви маєте непростий період у своєму житті, скажіть собі: «І це мине».

🦋Ви повинні хотіти літати настільки, щоб прагнути припинити бути гусінню. Постійне сильне бажання рости – перший крок до розвитку.

🦋Зусилля, що їх ви докладаєте сьогодні, додають вам сили, яка знадобиться завтра. Не здавайтеся. Власне процес досягнення мети гідний цього. Без зусиль немає досягнень.

🦋Ми повинні любити кожен етап нашого розвитку. Не судіть себе строго. Ви на шляху до того, щоб стати метеликом. Не зосереджуйтеся тільки на цілі: насолоджуйтеся процесом.

🦋Ми милуємося метеликом, але рідко беремо до уваги зміни, що їх він пережив. Коли хтось досяг успіху, ми бачимо тільки цей факт, а не докладені зусилля.

🦋Усе, що є у вашому житті, може сприяти вашому розвиткові. Використовуйте це. Відкрийте для себе цінність кожного періоду свого життя.

🦋Не залишайтеся в коконі, відчуваючи в собі сили переродитися в метелика. Дозвольте собі виявити власний потенціал і стати метеликом. Якщо відчуваєте незадоволення від того, що відбувається у вашому житті просто зараз, можливо, настав час перейти на новий рівень.

🦋Те, що гусінь називає кінцем світу, майстер назве метеликом. Коли ви думаєте, що ситуація стала зовсім безнадійною, можливо, це початок нового, кращого, етапу вашого життя.

Поділитися прочитаним: