П’ять шляхів до серця дитини

Чи задумувалися ви над тим, що саме впливає на взаємини між батьками і дітьми? Інколи трапляється, що усе йде шкереберть, дитина перестає слухатися, замикається у собі чи навпаки виявляє багато негативних емоцій. Що із цим робити та як попередити таку ситуацію? Пропонуємо скористатися порадами, що описані у посібнику “Сім’я – берегиня здоров’я дитини”.

Доторкання

Для багатьох дітей воно важливіше ніж слова, подарунки, спільне проведення вільного часу.

Слово заохочення

Неприпустимо бути різким і грубим з дитиною. Соломон не перебільшував , коли казав : ” Смерть і життя під владою язика”. Будь-яка похвала, добре слово говорить дітям про вашу любов до них.

 Час

Якщо у вас не одна дитина, – потрібно знайти час для кожної. Спеціально проведений вільний час – шлях до серця вашої дитини.

Подарунки

Подарунок стає символом любові лише тоді, коли дитина бачить, що батьки справді турбуються про неї. Тому спілкуватися тільки “мовою подарунків” не можна, його треба поєднувати з іншими доказами.

Допомога

Вона потребує великих фізичних та емоційних витрат. Допомагаючи дитині, ви можете виховувати в неї відповідальність та працьовитість. Коли ви робите для неї те, що вона сама зробити не може, то не тільки навчаєте її необхідних навичок, а й подаєте позитивний приклад ставлення. А це означає, що дитина не виросте егоцентричною, а завжди буде готова допомогти іншим.

Дотримуючись таких простих правил, ви обов’язково налагодите свої взаємини із дітьми, але не забувайте, що виконувати їх потрібно не заради обов’язку та “галочки”, а зі щирим серцем!

человек люди девушка играть мальчик люблю портрет весна Ребенок Играя детка Выражение лица Улыбается улыбка картошка сын Семейный мама счастливый Младенец Новорожденный Малыш оружие смотреть Кожа существо радость Мама Братья Счастливые дети Детский портрет Bebe Поцелуи Мами Портретная фотография Папи

Поділитися прочитаним: