Останні новини

Де взяти книжки надруковані шрифтом Брайля?

В інтернеті з’явилась онлайн-бібліотека, у якій можна замовити книжки для дітей, надруковані шрифтом Брайля. Бібліотеку створив «Фонд родини Нечитайло» й організував фонд «Здоров’я майбутнього».

Найцікавіші фільми про письменників

На сьогодні їх є тисячі, й кожен із них знайшов свого глядача. Кіномистецтво є особливе, воно зберігається в пам’яті людей довгі роки. Недарма є чимало відомих фільмів, що не втрачають своєї шаленої популярності навіть через багато років…

Книгарня з нескінченними стелажами📚

Хочемо розповісти вам про нову книгарню у Чунціні, що в Китаї. Особливою вона стала тим, що складається з нескінченних книжкових стелажів.

Найзнаковіші дитячі книжки незалежної України

Перебуваючи під владою тоталітарного режиму, Україна втратила багато цінних творів літератури. Деякі з них були знищені раз і назавжди, деякі заборонені для читання, але є й ті, що зробили новий ковток повітря й повернулися в українську літературу за часів незалежності. Від тоді українська література почала розвиватися.

Поради метелика 🦋

Метелик — символ душі, безсмертя, відродження і воскресіння, здатності до перетворень, трансформації, тому що ця крилата небесна істота з’являється на світ, перетворюючись із огидної гусениці.

Ми дібрали кілька життєвих мотиваційних порад метелика

Людмила Муринська: Коли жінка щаслива, біля неї щасливі чоловік і діти

“В цей щоденник я зібрала ті рекомендації, які випробувала на собі… “Мій щасливий рік” вийшов за підтримки “хрещеного тата” мого щоденника – Богдана Петровича Фенюка, директора видавництва “Мандрівець”, який повірив у мою ідею…

Видавництво «Мандрівець» на книжковому фестивалі «Перехрестя культур»

Упродовж 11-13 жовтня втретє відбувся Черкаський книжковий фестиваль «Перехрестя культур». На три дні Черкаська обласна філармонія стала місцем, де можна було познайомитися з книжковими новинками, послухати цікаві лекції, взяти участь в оригінальних перформансах та провести корисно і весело час.
Видавництво «Мандрівець» не могло прогавити нагоди стати учасником такого літературного свята.

Як пройшов 26 Book Forum для видавництва “Мандрівець”

Упродовж чотирьох днів  у Львові тривав Форум Видавців, і наше видавництво «Мандрівець» уже вкотре тішило відвідувачів своїми новинками та зустрічами з авторами.