Найкращі подарунки до Дня Святого Миколая🎁

Ранок 19 грудня не менш казковий аніж ранок Нового року. Він огорнутий дивом, на яке чекає кожна дитина, адже це винагорода за цілий рік гарної поведінки. Цього зимового дня кожен мріє отримати щось незвичайне, захопливе й особливе.

Бажання дітей часто стають своєрідним заплутаним лабіринтом, що його доводиться пройти всім батькам.

Видавництво «Мандрівець» підготувало кілька порад, які допоможуть обрати подарунки до свята.

1.     Корисні подарунки 

Подарунки можуть слугувати не лише приводом для розваг, а й для навчання. Якщо ви бажаєте прищепити своїй дитині любов до читання, то День Святого Миколая – найкращий привід. Оберіть таку книжку, яка задовольнила б інтереси дитини. Якщо ваш малюк цікавиться природніми явищами – шукайте саме таку книжку; якщо машинами – то про них теж багато написано.

У видавництві «Мандрівець» Ви обов’язково знайдете книжки та зошити, що сприятимуть розвиткові Вашої дитини. Також є можливість придбати подарункові комплекти:

«Долаємо ЦЕ разом» (для дівчинки);

«Долаємо ЦЕ разом» ( для хлопчика);

«Долаємо ЦЕ разом» (емоції);

«Розріж–склей–збудуй–грайся».

2.     Іграшки 

У такий день без іграшок ніяк. Ніде правди діти, але саме їх чекають усі хлопчики й дівчатка. У такому разі знову ж таки треба враховувати інтереси дитини. Обирати іграшку теж потрібно з розумом. Якщо ви даруєте машинку, то нехай вона буде незвичною, наприклад із пультом управління чи розкладна. Якщо обираєте іграшки для маленької дитини, стежте за якістю виготовлення, матеріалом тощо.

3.     Іграшка – друг

Малюки часто обирають другом улюблену іграшку. Вони беруть їх із собою гуляти, в дитячий садок, у ванну, кладуть поруч на подушку, виховують, розмовляють із ними та діляться «секретами». У кожної дитини має бути улюблений м’який ведмедик, кролик, слоник чи мавпочка.

4.     Домашня тваринка

Упевнені, що діти, які не мають домашнього улюбленця, – обов’язково просять його у батьків. Це може тривати роками. Для деяких це стає мрією. Цю мрію може здійснити Святий Миколай. Якщо у вас є змога завести домашнього улюбленця – неодмінно зробіть це. Навіть маленький хом’ячок принесе велику радість для дитини і для вас.

5.     Приємні дрібнички

Щодо маленьких дрібничок, то дівчаткам можна подарувати шпильки, резинки для волосся, гарненькі носочки, браслетики тощо. На сьогодні їх можна не лише придбати у магазині, а й замовити у майстринь, які все зроблять за вашим бажанням.

Для хлопчиків – пенали, брелки, годинники або дрібнички із зображеннями улюбленого мультиплікаційного героя.

Обирати подарунки своїм дітям – найскладніше, адже хочеться якнайкраще догодити малюкові. Поцікавтеся їхніми вподобаннями, затратьте трішки часу та докладіть зусиль. Нагородою за це стане щира усмішка на обличчі Вашої дитини. 

Поділитися прочитаним: