«Мандрівець» на першому книжковому фестивалі у Тернополі

11 березня у Тернополі відбувся перший книжковий фестиваль «Книгофест Подоляни». У ньому взяли участь 7 видавництв, зокрема й видавництво «Мандрівець».

На форумі вперше в Україні було презентовано виставку «Франко від А до Я» Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка. Також свою творчість представили сучасні автори, художники та навіть співучі колективи.

Хор “Дзвони пам’яті”

«Хочемо, щоб це був і культурний, і освітній захід, що мотивує читати книжки, любити їх та відвідувати бібліотеку» – розповідає організаторка книжкового форуму Тетяна Чубак,

За даними організаторів, на книгофесті було представлено понад дві тисяч книжок, більшість з яких є новинками. Відвідувачі мали змогу доторкнутися до кожної з них та придбати ті, що найбільш до вподоби.

Видавництво «Мандрівець» організувало спеціальну локацію для наймолодших читачів, де вони змогли ознайомитися з дитячою літературою та розфарбувати велику карту-розмальовку «Моя Європа».

До відвідувачів заходу та книговидавців звернувся громадський діяч, телеведучий, блогер Андрій Полтава: «Звичайно, я блогер і телеведучий, але не повірите, що також маю досвід роботи у видавництві. У мене через це є певна профдиформація, адже коли бачу ці книжки, я одразу звертаю увагу на палітурку, друк, форзаци, щільність паперу і хочу сказати, що ці книжки – супер. Я їх сприймаю по обкладинці, а ви, сподіваюся, сприйматимете за наповненням. Я радий, що книжкова справа розвивається, і є люди, які читають книжки, адже жоден електронний носій не замінить таких чудових паперових видань. Тож хай розвивається українська книжка ще більше і більше».

У рамках книгофесту наймолодші відвідувачі мали можливість продекламувати вірші Тараса Шевченка, за що отримали корисні призи від організаторів.

Поділитися прочитаним: