Людмила Муринська: Коли жінка щаслива, біля неї щасливі чоловік і діти

20 жовтня видавництво «Мандрівець» стало частиною найжіночнішого фестивалю «Best Mama Fest», що відбувся у Тернополі. На святі відвідувачів очікували корисні майстер-класи та воркшопи від найкращих спікерів. Матусі збагачувалися духовно, здобували нові знання, черпали енергію і мали можливість придбати для своїх діток розвивальну літературу.

На фестивалі була представлена новинка від видавництва – щоденник «Мій щасливий рік», авторкою якого є організаторка свята Людмила Муринська.

«В цей щоденник я зібрала ті рекомендації, які випробувала на собі. Вони привели мене зі статусу бізнесвумен до люблячої дружини й матусі та дали поштовх до розвитку самої себе. «Мій щасливий рік» вийшов за підтримки «хрещеного тата» мого щоденника – Богдана Петровича Фенюка, директора видавництва «Мандрівець», який повірив у мою ідею. Із впевненістю можу ствердити, що коли жінка щаслива, біля неї щасливі чоловік і діти», – ділиться Людмила Муринська. Гості фестивалю мали можливість отримати автограф авторки мотиваційного щоденника.

Також видавництво мало змогу презентувати всю нашу дитячу літературу: книжечки для розвитку дитячого мовлення, зошити для школярів та дошкільників, терапевтичні казки й оповідання. Дякуємо, що дозволили зануритися в атмосферу тепла, краси та жіночності.

Поділитися прочитаним: