“Мандрівець” на 26 Форумі Видавців. Програма

Наступного тижня у Львові стартує 26 Book Forum, який щороку збирає тисячі книголюбів, видавців, авторів зі всієї країни та із-за кордону. Цьогоріч на найбільш знаному книжковому ярмарку «Мандрівець» потішить читачів НОВИНКАМИ, що вражають та захоплюють уже з першої сторінки. Також ми підготували для вас зустрічі з улюбленими авторами, майстер-класи від фахівців своєї справи та кілька воркшопів, які назавжди змінять ваше життя. Тож ловіть розпорядок подій від «Мандрівця» та хутчіш обирайте ті події, які бажаєте відвідати.

Четвер, 19 вересня

17:00 – автограф-сесія Алли Рогашко, яка вже підкорила серця українських читачів своїм таємничим романом «Сни з колодязя»(стенд видавництва «Мандрівець» № 220, 2-й поверх Палацу Мистецтв).

П’ятниця, 20 вересня

17:00 – автограф-сесія Алли Рогашко, авторки містичного роману «Сни з колодязя» (стенд видавництва «Мандрівець» № 220, 2-й поверх Палацу Мистецтв).

Субота, 21 вересня

12:00 – автограф-сесія Алли Рогашко, авторки містичного роману «Сни з колодязя» (стенд видавництва «Мандрівець» № 220, 2-й поверх Палацу Мистецтв).

15:00 – автограф-сесія однієї з найулюбленіших дитячих письменниць – Інни Курило. Її серія книжечок «Кексик та його друзі» підкорила не одне маленьке сердечко і не лише в Україні (стенд видавництва «Мандрівець» № 220, 2-й поверх Палацу Мистецтв).

16:00 – майстер-клас від казкотерапевта Інни Курило, авторки навчальних казок про котика Кексика та його друзів, на тему «Казки як інструмент виховання та розвитку дітей». Ви дізнаєтесь, як за допомогою казок розв’язати важливі для дітей проблеми. Чекаємо вас за адресою: вул. В. Винниченка, 1, приміщення Львівської обласної бібліотеки для дітей, читальний зал дошкільників, учнів 1–4 класів.

Неділя, 22 вересня

10:00 – воркшоп Наталії Гаєвської, знаної психологині та авторки       39-денного марафону «Нова Я», на тему «Як розбагатіти, змінюючи своє мислення». Не пропустіть унікальної можливості дізнатись, як мислення впливає на добробут та визначає матеріальне становище. Зустрінемось у камінній залі готелю «Жорж» за адресою: площа А. Міцкевича, 1.

11:00 – ще один воркшоп, але вже для сильної половини людства, від автора мотиваційної книжки «Неідеальний тато» Володимира Багненка. Він розповість, як із найменшими втратами чоловікові перейти зі статусу «Воїна» у статус «Сім’янина», та неодмінно дасть молодим татусям цінні поради. Чекаємо за адресою : площа А. Міцкевича 1, камінна зала готелю «Жорж».

14:00 – автограф-сесія молодого батька Володимира Багненка, автора ідеальної книжки «Неідеальний тато», яка однозначно змінила життя не одного сім’янина (стенд видавництва «Мандрівець» № 220, 2-й поверх Палацу Мистецтв).

Поділитися прочитаним: