Кому ніколи не знадобляться наші книжки?

«Та навіщо мені читати? Он колись люди книжок не мали і нічого, прожили якось…»

Хоч як дивно, але почути таку репліку в ХХІ ст. цілком можливо. Є люди, які справді вважають, що читати книжки – це даремна трата часу. На це є вдосталь причин : понаднормовий графік роботи, незацікавленість у саморозвитку, надмірна кількість літератури, яку потрібно освоїти, та банальне « не хочу».

Ми вирішили поміркувати, кому ніколи не знадобиться література від нашого видавництва.

  1. Людям, які не мають дітей.

Видавництво «Мандрівець» видає широкий спектр дитячої літератури : терапевтичні історії, казки, навчальні зошити, прописи  тощо.  Якщо у вас, ваших знайомих, рідних, близьких немає дітей, то звісно, що така література вам не знадобиться. Але це не надовго)

  1. Поціновувачам любовних романів.

Так, так, таких книжок у нашому видавництві немає, адже воно спеціалізується у іншій сфері. Якщо ви ну дуууууже любите читати про неймовірні історії кохання, то вам не до нас. Однак, якщо ваші вподобання з часом трішки змістяться і ви забажаєте відкрити для себе нові жанри, тоді ласкаво просимо. У нашому видавництві ви знайдете історичні, мотиваційні книжки, а також українські містику, детективи і горррор.

  1. Реалізованим особистостям, які вже не потребують сторонньої допомоги в саморозвитку.

Якщо ви досягли всіх поставлених цілей у житті, тоді вам точно не знадобляться наші книжки про успіх і мотивацію. У такому разі, ласкаво просимо приєднатися до команди авторів видавництва «Мандрівець» та поділитися власним досвідом із людьми, які справді цього потребують!

  1. Людям, які ненавидять планування.

Гадаємо, що на Землі знайдеться чимало  тих, хто терпіти не може порядку, чітких графіків і планування. Виявляється, що це цілком нормально. Інколи життєві обставини настільки «затискають» людей у графіки, що вони ладні все віддати, аби вирватися з них. Якщо ви з таких, тоді вам не пригодяться наші планувальники й нотатники. Однак можете спробувати. Там є різні мотиваційні цитати, що допоможуть вам упоратися зі своєю ненавистю до планування і сприйняти це як умову життя в ХХІ ст.

  1. Тим, хто не любить читати.

Таким наші книжечки також не пригодяться, особливо коли ви завзятий НЕчитач. Однак це доти, поки не зустрінете справжнього книголюба, або ж не візьмете до рук справді крутої книжки. Саме тоді з’являється книголюбов!

Трішки поміркувавши, ми дійшли висновку, що, попри все перелічене вище, не існує людей, яким не стануть у пригоді наші книжки. Якщо вам зараз не потрібна дитяча література, то для вас  у нас знайдеться художня і мотиваційна. Якщо ви не любите читати, то спробуйте лише, і ви відкриєте для себе новий світ. У будь-якому разі кожен зможе знайти те, чого потребує !!!

Поділитися прочитаним: