Книжковий супермаркет “Буки” у Кропивницькому – ексклюзивний магазин від видавництва “Мандрівець”

У центрі міста Кропивницького з 2012 року працює книжковий супермаркет “Буки” – ще один ексклюзивний магазин від видавництва “Мандрівець”. Тут представлено різноманітну літературу – художню, філософську, історичну, психологічну тощо – багатьох видавництв України. І саме тут завжди у продажу є видання “Мандрівця”.

ці видання ви ЗАВЖДИ знайдете у наших ексклюзивних магазинах
ці видання ви ЗАВЖДИ знайдете у наших ексклюзивних магазинах

У магазині діє штаб волонтерського руху “Армія S.O.S.”, куди всі небайдужі приносять кошти, продукти, необхідні речі для допомоги нашій армії. Також тут збирають срібні речі, які потім переплавляють на обереги-підвіски для відзначення кращих бійців Окремого полку спеціального призначення № 3.

Ще однією соціальною ініціативою книжкового супермаркету “Буки” є продаж букіністичної літератури, яку приносять мешканці міста. Всі кошти від продажу йдуть на потреби армії.

Магазин представлений у соцмережах Facebook та Instagram. Тут діє дисконтна програма – від 5 до 15 % накопичувальної знижки.

Магазин працює щоденно з 9 до 20 год.

Заходьте у книжковий супермаркет “Буки”, що розташований у м. Кропивницький на вул. Велика Перспективна, 39/54, та купуйте видання видавництва “Мандрівець”.

Книжковий супермаркет “Буки” – ексклюзивний магазин від видавництва “Мандрівець” у м. Кропивницький 1 Книжковий супермаркет “Буки” – ексклюзивний магазин від видавництва “Мандрівець” у м. Кропивницький 2 Книжковий супермаркет “Буки” – ексклюзивний магазин від видавництва “Мандрівець” у м. Кропивницький 3 Книжковий супермаркет “Буки” – ексклюзивний магазин від видавництва “Мандрівець” у м. Кропивницький 4 Книжковий супермаркет “Буки” – ексклюзивний магазин від видавництва “Мандрівець” у м. Кропивницький 5 Книжковий супермаркет “Буки” – ексклюзивний магазин від видавництва “Мандрівець” у м. Кропивницький 6 Книжковий супермаркет “Буки” – ексклюзивний магазин від видавництва “Мандрівець” у м. Кропивницький 7 Книжковий супермаркет “Буки” – ексклюзивний магазин від видавництва “Мандрівець” у м. Кропивницький 8

Поділитися прочитаним: