“Книжкова хата”, м. Вінниця – ексклюзивний магазин від видавництва “Мандрівець”

Саме ці видання тут завжди у наявності:

ці видання ви ЗАВЖДИ знайдете у наших ексклюзивних магазинах

 

Магазин “Книжкова хата” у м. Вінниці, за адресою: вул. Р. Скалецького, 4, відкритий у 2009 році. До Вашої уваги пропонуємо широкий асортимент художньої, дитячої, шкільної, навчальної та методичної літератури.

За умови придбання товару на суму від 250 грн, ви стаєте членом дисконтного клубу та отримуєте картку знижок. Щонеділі в магазині діє знижка 10 % на весь асортимент товару.

В магазині «Книжкова хата» ви маєте можливість замовити та купити за цінами виробника літературу українських видавництв, зокрема таких як “Мандрівець”, “Підручники і посібники”, “Навчальна книга – Богдан”, “Ранок”, “Основа”, „Генеза”, “Астон” та інших.

Окрім книг, у магазині ви зможете придбати плакати, демонстраційні матеріали, набори для рукоділля та канцелярські товари.

Раді бачити Вас у магазині «Книжкова хата» у будь-який день тижня з 9 до 18 години за адресою: м. Вінниця, вул. Р. Скалецького, 4 (район ринку «Урожай»).

Книжкова хата, м. Вінниця, ексклюзивний магазин від видавництва Мандрівець 1

Книжкова хата, м. Вінниця, ексклюзивний магазин від видавництва Мандрівець 2 Книжкова хата, м. Вінниця, ексклюзивний магазин від видавництва Мандрівець 3 Книжкова хата, м. Вінниця, ексклюзивний магазин від видавництва Мандрівець 5 Книжкова хата, м. Вінниця, ексклюзивний магазин від видавництва Мандрівець 6

Поділитися прочитаним: