Книгарня “Світоч”, м. Черкаси – ексклюзивний магазин від видавництва “Мандрівець”

У самому серці Черкас розташований ще один ексклюзивний магазин видавництва “Мандрівець” – магазин “Світоч”. Тут завжди у продажу є видання “Мандрівця”.

ці видання ви ЗАВЖДИ знайдете у наших ексклюзивних магазинах
ці видання ви ЗАВЖДИ знайдете у наших ексклюзивних магазинах

І це не просто магазин! Він працює вже понад 50 років, а це означає, що магазин приймав відвідувачів, коли з’явився легендарний рок-гурт “Deep Purple”, коли на екрани вперше вийшла стрічка “Діамантова рука”, коли вперше світ побачила комп’ютерна мишка !!!

Це універсальний магазин, де можна придбати книгу на будь-який смак.
А якщо тієї, що ви шукаєте, наразі нема, то, скориставшись послугою “попереднє замовлення”, книга буде у вас за день-другий.

Розрахуватися можете як готівкою, так і безготівковим платежем.
Також існують знижки для гуртових покупців.

Магазин “Світоч” працює для вас щодня з 9:00 до 19:30 без вихідних та обідньої перерви.
Заходьте за адресою: м. Черкаси, вул. Байди Вишнівецького, 38 та придбайте видання “Мандрівця” у магазині “Світоч”.

Книгарня Світоч, м. Черкаси - ексклюзивний магазин від видавництва Мандрівець 1 Книгарня Світоч, м. Черкаси - ексклюзивний магазин від видавництва Мандрівець 2 Книгарня Світоч, м. Черкаси - ексклюзивний магазин від видавництва Мандрівець 3 Книгарня Світоч, м. Черкаси - ексклюзивний магазин від видавництва Мандрівець 4 Книгарня Світоч, м. Черкаси - ексклюзивний магазин від видавництва Мандрівець 5 Книгарня Світоч, м. Черкаси - ексклюзивний магазин від видавництва Мандрівець 6 Книгарня Світоч, м. Черкаси - ексклюзивний магазин від видавництва Мандрівець 6a Книгарня Світоч, м. Черкаси - ексклюзивний магазин від видавництва Мандрівець 7 Книгарня Світоч, м. Черкаси - ексклюзивний магазин від видавництва Мандрівець 8

Поділитися прочитаним: