Кіт Інжир : «У житті завжди має бути план»

Пам’ятаєте, ми писали про те, як усе встигати. Хочемо продовжити тему планування часу та розповісти, як це зробити правильно. Допоможе у цьому всіма улюблений кіт Інжир. Цей котик дуже розумний. Він чудово володіє українською мовою, любить читати й ефективно планувати час. Саме тому він поселився на сторінках нових видань: календаря, планувальника і нотатника кота Інжира.

Ось кілька порад для вдалого планування часу від видавців Планувальника кота Інжира.

  1. Усе продумайте

Для того щоб щось планувати, треба добре продумати, що й на коли записати. Врівноважте кожен робочий день у навантажені. Не плануйте виконати всі складні завдання за один день. Так ви швидко втомитеся і навіть кіт Інжир не допоможе своїми фразами-«перчинками». Розподіліть їх упродовж тижня. Спершу найважливіші, а потім ті, що ще можуть зачекати.

  1. Докладно розпишіть свій день

Якщо ви думаєте, що планувальники потрібні лише тим, хто працює в офісі, то ви помиляєтеся. Планувальник, або ж нотатник, знадобиться навіть домогосподині. Сплануйте на першу половину дня ті справи, що їх найскладніше виконати, а на другу – легші. Зранку ви маєте більше сил й інтузіазму виконати складне завдання й воно  видаватиметься вам не такими уже й важким. Інша річ виконати його ввечері, коли організм уже втомлений, а бажання з’являється лише одне – лягти спати. В детальному плануванні допоможе котик Інжир, адже у планувальнику ви можете розписати все погодинно.

  1. Відпочивайте.

Не забувайте внести і цей пункт до свого планувальника. Кожна людина мусить відпочивати, як мінімум для того, щоб ефективно працювати. Варто пам’ятати, що людські ресурси не безмежні й вони потребують відновлення. Дозвольте собі раз на місяць відвідати театр або піти у кіно. І хоча це забере у вас багато часу, після такого заходу почуватиметеся себе здатним зарядитись енергією та відпочити. На вихідні можна запланувати відпочинок з усією родиною, сходити з подругою (другом) у басейн. Такий відпочинок принесе вам більше користі та задоволення.

  1. Креативте

Для того щоб виконувати складні справи легше, зробіть їх такими у своєму планувальникові. Дозвольте собі покреативити. Виділяйте важливі справи одним кольором, менш важливі – іншим. Домалюйте щось, позначте стрілочками тощо. Створіть свій світ у своєму планувальникові. Це саме можна зробити і в календарі, і в нотатнику. Таке формування свого простору дасть змогу морально розслабитися й легше сприймати заплановане.

Отже, радимо вам не витрачати часу намарно. Придбати календар, планувальник і нотатник кота Інжира можна на нашому сайті. Пам’ятайте: в житті завжди має бути план.

Поділитися прочитаним: