Кілька різдвяних історій під ялинку

У Новорічні свята з усіх куточків лунають святкові мелодії, а у повітрі панує особлива атмосфера гарного настрою. У цей час запах гарячого шоколаду, мандарин та хвої стають по-особливому приємними.

Узимку вечір приходить швидше, тож залишається більше часу, що його можна присвятити для книжкових читань.

Пропонуємо вам кілька старих зимових історій, що впродовж багатьох років не втрачають своєї актуальності та зберігають святковий дух.

  1. Чарльз Діккенс «Різдвяна пісня в прозі»

Це історія, яку знає і любить не одне покоління. Прочитайте її разом із малечею! Скнара Ебенезер Скрудж не знає нічого важливішого, крім грошей. Його серце глухе до любові, співчуття, до страждань інших людей. Але один Святвечір різко змінив його життя …

Так, дуже важливо вловити той момент, який не дасть “маленькому скруджеві” всередині нас повністю заволодіти нашими серцями.

  1. Свен Нурдквіст «Різдвяна каша»

Зазвичай гноми добре співіснують із людьми, допомагають по господарству тощо. Від людей їм потрібно лише, щоб ті на Різдво годували їх особливою різдвяною кашею. Але цього разу сталося так, що люди забули про гномів. Тато-гном страшенно розлютився, коли довідався, що частування цьогоріч не буде… Як же скуштувати каші й залишитися непоміченими мешканцями будинку?

  1. Марія Шкуріна «Зірочка в подарунок для мами»

У маленької Ганнусі  тривалий час хворіє мама, і лікар лише розводить руками. А завтра вже Різдво. Торік вони так гарно відпочивали всією сім’єю, а зараз мама не може підвестися з ліжка, щоб підійти до вікна і побачити чудовий різдвяний снігопад Ганнуся пригадала, що на Різдво справджуються всі бажання. Тож дівчинка просить у зірочки, щоб вилікувати маму. Та чи почує дитячу молитву далека зоря?

  1. Самуїл Маршак « Дванадцять місяців»

Примхлива і невихована принцеса побажала у грудні букет пролісків для своєї спальні. Любляча свою доньку королева терміново видає наказ, де обіцяє велику винагороду тому, хто принесе проліски до палацу. Жадібна мачуха посилає свою скромну і мовчазну пасербицю в ліс за пролісками. Але чи знайде вона їх?

  1. Ганс Крістіян Андерсен «Снігова Королева»

Кай і ґерда були найкращими друзями. Вони ділили між собою всі свої дитячі радощі і печалі. Але одного зимового дня в очі Кая влучив уламок дзеркала і змінив його світогляд: усе добре й гарне він сприймав тепер як потворне та погане. Крім того, він став повністюзалежним від Внігової Королеви, яказаманила його до себе.

Бідна Герда не змогла змиритися з втратою друга і вирушила, щоб врятувати Кая. На шляху дівчинці зустрінуться не лише добрі люди, а й вороги,які намагитимуться перешкодити їй.

Тож, бажаємо вам «атмосферних» свят та книжечок під ялинку.

Поділитися прочитаним: