Хто такий кіт Інжир?

Кіт Інжир – це український комікс-персонаж, вигаданий художницею, журналісткою Оленою Павловою. Для видавництва «Мандрівець» це не просто намальований котик, а справжній мешканець видавництва і власник свого планувальника й календаря. Ви, напевно, вже чули про них –це «Планувальник кота Інжира» і «Календар кота Інжира». Він полонив серця тисячі прихильників, а його цитати дуже швидко стали крилатими. Сьогодні хочемо розповісти вам більше про цього персонажа.

Котик Інжир не схожий на інших котів, яких ми знаємо. Він намальований і живе на папері. Історія його створення доволі цікава і чудернацька. Олена Павлова, авторка Інжира, давно мріяла про котика, але особливості фаху журналіста не давали їй такої змоги. Тоді дівчина вирішила намалювати його, адже такого котика не треба годувати, хвилюватися за нього, засиджуючись на роботі чи вирушаючи у відрядження. Будь-якої миті цей котик може поміститися в сумочку або ж у гаманець і завжди бути поруч.

Якщо ви помітили, то в котика теж особливе ім’я, таке солодке і фруктове. Воно з’явилося також неспроста. Тоді, Олена Павлова вперше скуштувала інжир, перебуваючи у Криму, й форма котика нагадувала цей фрукт.  Тепер Інжир більше схожий на м’яку подушку й має таке чудове ім’я. Справжній body-positive.

Існує цілий світ кота Інжира. Особливо він полюбляє читати книжки. Про це нескладно здогадатися, адже всі його цитати крутяться навколо «цієї любові». А ще Інжир вважає, що найкращі книжки – це товстенькі, і котики найкращі – теж товстенькі, тому не комплексує щодо своєї ваги. Інжир – високоінтелектуальний кіт. Він активно дописує у блоги «ЛітІнжир» і «Читомо», а також є активним користувачем у соціальних мережах.

Наш герой любить смачно поїсти. Улюбленими його стравами є суші, мишки, горобинівка і голубці за особливим рецептом приготування.

Ось такий кіт Інжир. Якщо ви ще не знайомі з ним, то познайомитеся на сторінках планувальника і календаря!

Поділитися прочитаним: