Ексклюзивний магазин від видавництва “Мандрівець” у Рівному – книгарня “Слово”

Ексклюзивний магазин видавництва “Мандрівець” у м. Рівне – книгарня “Слово”.
Розташована вона на Театральній площі. Є однією з найбільших книгарень підприємства “Рівнекнига”. Працюючи вже понад 60 років на книжковому ринку міста, завоювала авторитет як серед клієнтів так і серед конкурентів.

Тут зосереджено найбільше книжкової продукції з різних галузей знань і представлено широкий асортимент літератури та товарів шкільно-письмової групи. Саме тут завжди можна придбати видання видавництва “Мандрівець”.

ці видання ви ЗАВЖДИ знайдете у наших ексклюзивних магазинах
ці видання ви ЗАВЖДИ знайдете у наших ексклюзивних магазинах

Гордістю книгарні “Слово” є відділ дитячої літератури, де представлено видання для дітей всіх вікових груп – від найменшеньких до підлітків.

Для учнів, студентів та викладачів пропонується широкий асортимент навчально-методичної літератури, а також видання, що відповідають програмам середньої та вищої шкіл.

Велику увагу книгарня приділяє популяризації творів українських письменників, як сучасних, так і класиків. Співпрацює з багатьма українськими видавництвами.

Широкий асортимент друкованих видань з історії України, публіцистичних творів, наукових праць з різних галузей знань задовольнить читацькі потреби дослідників, викладачів, аспірантів. У книгарні є великий вибір картографічної продукції, атласів, різноманітних листівок і календарів, який постійно оновлюється.

Також у книгарні представлений широкий асортимент допоміжних товарів шкільно-письмової групи: зошити, ручки, ватмани, папір для ксероксу, фарби тощо.

Працівники книгарні “Слово” завжди нададуть вам компетентну допомогу у виборі книг. Працюють індивідуально з кожним покупцем. Їхнім завданням є поповнити книгарню літературою, що користується попитом.

Тут ви можете замовити потрібну вам книгу, яка через кілька днів вже буде у вас.

Заходьте у книгарню “Слово”, що на вул. Соборна, 57, та купуйте видання “Мандрівця”.

Ексклюзивний магазин від видавництва Мандрівець у Рівному – книгарня Слово 1 Ексклюзивний магазин від видавництва Мандрівець у Рівному – книгарня Слово 2

Поділитися прочитаним: