Думка фахівців

«Спогади фронтовика» Євстахія Загачевського

Для української мілітарної історії постать Євстахія Загачевського не те що непересічна – вона взагалі нетипова! Бо свій основний бойовий шлях Загачевський пройшов у лавах елітних німецьких підрозділів військ СС.

Що варто зробити справжнім книголюбам цього року?

Щороку ми складаємо плани на поточний рік, обіцяємо собі прочитати багато нових книжок, але забуваємо про свої обіцянки одразу після завершення свят й появи буденних клопотів. Якщо ви справді є щирими поціновувачами літератури, нових книжок чи старих всесвітньо відомих творів, пропонуємо скласти свій план читача й урізноманітнити його цікавими завданнями.

Сучасні батьки: як бути з дитиною на «одній хвилі»?

Батьківство – найскладніша професія у світі, яка не оплачується жодною валютою. Бути батьками надзвичайно складно, адже на їхніх плечах лежить відповідальність за майбутнє дитини.

Як побороти лінь за одну хвилину

Усі люди знають про явище під назвою «ЛІНЬ». Вона переслідує кожного мешканця нашої планети впродовж усього життя. Її рушійний вплив відомий навіть дітям. Боротися з нею можна використовуючи одне японське правило….

Розстріляне відродження

Ще до розгрому українських націонал-комуністів сталінський режим почав знищувати представників творчої інтелігенції. Зараз цю сторінку в історії називають «розстріляним відродженням».

Кілька способів розвинути швидкочитання

Швидкочитання– це вміння, що допомагає швидко долати сторінки товстих книжок і при цьому не упускати важливих деталей. Це не суперуміння, як здавалося у дитинстві, а навичка особливості якої знає Джордан Гаррі, СЕО британської компанії  StudyFast.

Ситуації успіху, що відновлюють мотивацію дітей

Ситуації успіху дитини на уроках – це джерело її внутрішньої енергії, що допомагає з ентузіазмом долати труднощі у навчанні та мотивує до подальших досягнень.