ДОШКІЛЬНИКИ ОТРИМУЮТЬ ПРИЗИ!

 Переможниця конкурсу Іванова і Мандрівця 3Як перемогти у конкурсі розповідає Джаміла Керечанинвихователь дошкільної групи Спеціалізованого навчально-виховного комплексу “ЗОШ І ступеня – ДНЗ” з поглибленим вивченням англійської мови “Пролісок”, м. Ужгород.

 

Тримаю в руках подарунок від “Мандрівця” і тішуся, що маю тепер скарбничку перлин народів світу, а також, що скористалася можливістю взяти участь у Всеукраїнському конкурсі сучасних освітян від Івана Іванова та провідних компаній “Умію вчити”!

Вихователі дошкільної групи не часто мають нагоду позмагатися. Зазвичай, більшість конкурсів відбуваються без залучення дошкільників. Тому я була невимовно рада, що можу стати учасницею конкурсу від видавництва “Мандрівець” та “Центру нової освіти Івана Іванова”. У мене був досвід як традиційного, так і інноваційного розвитку особистості дошкільняти. То чому б не спробувати?І не помилилася. Пробувати справді варто. Постійно. Хапатися за всі можливості. Тепер я можу сказати це впевнено, адже цього літа стала ще й переможницею конкурсу від НАПНУ та Інституту обдарованої дитини. Не лише задля перемоги й винагороди. А для того щоб поділитися цікавинками з колегами, стимулювати їх до дії. Підняти зі стільця тих, які, переглядаючи креативні ідеї в мережі Інтернет, забувають, що їх потрібно втілювати, доки  “теплі”. Пробувати, а не оцінювати чи знаходити відмовки.

“Мозаїка світової літератури” – це різні жанрові форми, різні культури, зібрані в одній книжці і покликані проростити та дати розквітнути в душах дітей найсвітлішому. Це не просто збірка творів класиків дитячої літератури. Це – вогник натхнення для педагога та його маленьких друзів. Натхнення досліджувати і знаходити все нові й нові повчання. Тут тобі і сліпий Дощик, і страхітливий Тарганисько, і Жук-вояка, і хоробрі собаки-пожежники, і поросятко, яке вчилося … літати, і песик, що не вмів гавкати, і Женя, який не вимовляв “р”, і жабка, яка читає газету, – нові “соковиті” історії та герої… Чи всі ці герої вам знайомі? Тут дізнаєшся про те, чим пахнуть ремесла та звідки прийшов стіл, де беруться казки… А ви знаєте відповіді на ці запитання маленьких чомусиків? Якщо не впевнені, тоді вам терміново потрібно подружитися з цією книжкою.

Вдячна своїм вихованцям за натхнення творити з ними і для них, а організаторам конкурсу – за можливість відкрити себе для інших та інших – для себе. Сподіваюся, що це лише початок. І наступні конкурси відкриють нам силу-силенну молодих талантів, які мають тепер шанс виявити себе і побачити результат своїх щоденних старань. Секрет перемоги один – любити дітей і вірити у велике спільне добро, яке щодня ми, – педагоги, вихованці, батьки, видавці, – приносимо у цей світ.
СЕРТИФІКАТ-2017_2

Поділитися прочитаним: