Чим зайняти дитину на карантині?

Карантин не привід для нудьги! Це можливість весело і корисно провести час зі своєю сім’єю, з найріднішими у світі людьми. Звісно, що за час перебування удома знайдеться багато незавершеної роботи, але тільки не у дітей. Одні не мають чим зайнятися, а інші шукають втіху в смартфонах та планшетах.
Для Вас, батьки, і для Ваших дітей ми зробили добірку видань від “Мандрівця”, що допоможуть забутися про комп’ютерні ігри та планшети, й точно не дозволять занудьгувати.

Для учнів початкової школи пропонуємо скористатися цікавими зошитами:
• “Домашня розминка”
• “Європейські канікули”.
Працюючи із зошитами, школярі не відставатимуть у навчанні й продовжуватимуть розвиватися й поглиблюватимуть свої знання.

Європейські канікули Закріплюю вивчене за 2 клас_ Європейські канікули: літній зошит. Закріплюю вивчене за 3 клас


Якщо ви бажаєте, аби ваша дитина “підтягнула” свою англійську, чи бодай не забула абетку :), пропонуємо скористатися такими зошитами:
• “Грайлива англійська”;
• “Потішна англійська”;
• “Розмовна англійська для дітей” (+ безкоштовні аудіо-уроки);
• “Швидка англійська” (навчальні таблиці з основ граматики у чотирьох частинах).

Грайлива англійська Потішна англійська


З ними англійська стане більш доступною й зрозумілішою для школярів. Завдання та вправи спрямовані на розвиток граматики, мовлення та слухання. Усе це доповнено яскравими зображеннями й сучасними діалогами. А ще, чудовим бонусом “Розмовної англійської для дітей” є кольорові наліпки, що їх так люблять діти, а також безкоштовні аудіо-уроки. Вона також буде у нагоді батькам, які навчають своїх дітей англійської з раннього дитинства!

А як щодо української абетки? Карантин – це чудова нагода провести час із цікавими для дітей книжками. Щоб читали не лише батьки, а й діти, для них є також література:
• “Пригоди від весни до зими” (серія “Малюнкове читання”);
• “Песик Том і як усе почалось” (серія “Малюнкове читання”);
• “Кексик та інтернет” (серія “Пригоди котика Кексика”);
• “Пригоди у Країні програмування” (світовий бестселер від Лінди Люкас).


Для дітей, які лише навчаються читати, ідеально підійдуть книжечки із серії “Малюнкове читання”. Це цікаві розповіді з урахуванням вікових можливостей дітей. Текст “розбавлений” ілюстрованим матеріалом, тобто деякі слова замінені на маленькі зображення, чим не навантажують юного читача, а навпаки – заохочують його до читання.

Для майбутніх “хакерів” цікаво буде подорожувати з котиком Кексиком Інтернетом та дівчинкою Рубі, яка познайомить вашу дитину із мовами програмування й розповість, як сучасні програмісти так уміло пишуть алгоритмічні коди. Оповідання і завдання неодмінно відірвуть молодого програміста від ґаджетів, бо ж так цікаво “як воно працює”…

А ще, незважаючи на усі обставини, карантин – це чудовий час, аби почати цінувати свою СІМ’Ю!!!

Для затишного сімейного вечора обирайте:
• Конструкторсько-будівельна гра “URBI“;
• Гра Пам’ять “Знайди пару”;
• Метрова карта-розмальовка “Моя Європа”.
Будуйте разом зі своїми дітьми садибу, місто чи пожежну частину, грайте у гру “знайди пару” та розвивайте не лише дитячу, а й свою пам’ять :).
А ще розфарбовуйте цілу Європу, адже місця на ній вистачить для творчості усіх членів сім’ї.
Насолоджуйтеся можливістю побути зі своїми дітьми та незабутніми моментами спільно проведеного часу!

Читайте і розвивайтеся разом із видавництвом “Мандрівець”.

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці.

Будемо раді Вам завжди!

Поділитися прочитаним: