Наші новинки


Думка фахівця

Безкоштовна доставка від “Мандрівця” та УКРПОШТИ

укр пошта_акція_сайт

З 19 січня до 31 січня 2018 року наше видавництво разом із Укрпоштою проводять АКЦІЮ –  безкоштовна доставка замовлень з нашого інтернет-магазину. Щоб скористатись безкоштовною доставкою, достатньо тільки: Зробити замовлення на суму 175 грн і більше. При оформленні замовлення вибрати вид доставки – Укрпошта. Заходьте та замовляйте )

Новорічна АКЦІЯ стартує!!!

Акція зимові свята

І знову видавництво “Мандрівець” проводить АКЦІЮ! З нагоди святкових днів, що вже зовсім близько, ми надаємо з 18 грудня цього року і до 18 січня 2018 року знижку 18 % на усю* продукцію нашого інтернет-магазину.   *знижку надаємо на усю продукцію, окрім “подарункових комплектів”

Подарунок на свято за 1 клік

до Миколая заставка_сайт

Оберіть подарунок і ми Вам його: – запакуємо гарно, перев’яжемо мотузочкою – бантик гарантований, наліпка для підпису – в комплекті. – надішлемо вчасно Вам залишиться лише отримати, підписати і подарувати/покласти під подушку. Ось посилання на подарункові комплекти: Для дітей Вчимося грати у шахи змалечку Видання із логопедії «Невідома Україна мілітарна» Художня література Публіцистична література З народознавства

ФЛЕШМОБ, ЯКИЙ ЗМУСИТЬ ВАС ЧИТАТИ НОВІ КНИЖКИ

Орест Зуб Формула Продуктивності ЧитайУкраїнське 2017__

Книжка видавництва “Мандрівець” – “Формула продуктивності” Ореста Зуба потрапила у захопливий марафон флешмобу #ЧитайУкраїнське. Цей флешмоб, ініційований Українським Інститутом книги, впевнено крокує Фейсбуком та Інстаграмом. Відомі політики та митці, журналісти й актори, цілі колективи діляться своїми враженнями від останніх книжкових новинок, які вони читають. Книжку “Формула продуктивності” зараз читає журналіст LB.ua Олександр Рудоманов. Читає та

ТРИ дні – 30 % знижка!

Чорна п`ятниця_cайт_знижка 30 відсотків на все

24, 25 та 26 листопада отримайте знижку 30% на ВСІ покупки у нашому інтернет-магазині http://mandrivets.com/shop/ Заходьте, робіть замовлення та отримуйте його зі знижкою 30%. І так ТРИ дні!

ДОШКІЛЬНИКИ ОТРИМУЮТЬ ПРИЗИ!

 Як перемогти у конкурсі розповідає Джаміла Керечанин, вихователь дошкільної групи Спеціалізованого навчально-виховного комплексу “ЗОШ І ступеня – ДНЗ” з поглибленим вивченням англійської мови “Пролісок”, м. Ужгород.   Тримаю в руках подарунок від “Мандрівця” і тішуся, що маю тепер скарбничку перлин народів світу, а також, що скористалася можливістю взяти участь у Всеукраїнському конкурсі сучасних освітян від Івана Іванова

Акція з нагоди Міжнародного дня логопеда

___Мандрівець_акція_до Міжнародного дня логопеда

14 листопада 2017 року з 00:01 до 23:59 купіть у нашому інтернет-магазині фахову літературу з логопедії  й отримайте книжку-сюрприз у подарунок.

Акція з нагоди 23-го дня народження видавництва “Мандрівець”

сайт_23 відсотки знижки з нагоди дня народження видавництва _Мандрівець_

10 жовтня 2017 р. видавництво “Мандрівець” святкуватиме 23-й день народження. Ми радо прийматимемо Ваші вітання та хочемо повідомити, що ВСІ, хто зроблять замовлення на нашому сайті 10.10.2017 з 00:01 по 23:59, ОТРИМАЮТЬ ЗНИЖКУ 23%. Замовляйте нашу продукцію – http://mandrivets.com/shop/ Ми працюємо для Вас! )

ВИДАВНИЦТВО “МАНДРІВЕЦЬ” вітає З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

ЗАСТАВКА

Новини від Мандрівця

Безкоштовна доставка від “Мандрівця” та УКРПОШТИ
Новорічна АКЦІЯ стартує!!!
Подарунок на свято за 1 клік
ФЛЕШМОБ, ЯКИЙ ЗМУСИТЬ ВАС ЧИТАТИ НОВІ КНИЖКИ
ТРИ дні – 30 % знижка!
ДОШКІЛЬНИКИ ОТРИМУЮТЬ ПРИЗИ!
Акція з нагоди Міжнародного дня логопеда
Акція з нагоди 23-го дня народження видавництва “Мандрівець”
ВИДАВНИЦТВО “МАНДРІВЕЦЬ” вітає З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ
Подарунок з нагоди початку навчального року!
Комплект зошитів вартістю 68,00 грн. Ви можете замовити за 27,20 грн!

Проекти видавництва


Наші партнери