5 причин, чому варто почати читати книжки українською

Здавалося б, що читати друковані книжки – це вже минуле століття й більша частина молоді не зацікавлена в цьому. На сьогодні блага технічного прогресу дають чимало  альтернатив, для того щоб жити в стилі «ЕКО», не витрачаючи цінні природні ресурси для такого, як книжки. З цим питанням можна посперечатися, але зараз не про це.

Чому варто читати книжки саме українською ?

Ми підготували вам ТОП–5 причин, чому варто взяти книжку до рук уже сьогодні, оскільки вона:

  • Стимулює роботу мозку.

Ученими підтверджено, що, читаючи, людина стимулює свій мозок до роботи, а це продовжує життя до трьох і більше років. Виявляється, якщо читаючи по 30 хвилин на день, ви зможете не лише прожити довше, а й допоможете своєму мозкові залишитись у добрій формі.

  • Підвищує рівень інтелекту

Цей факт давно перевірений ученими і спростуваню не підлягає.

  • Поліпшує мовленнєвий рівень.

Читаючи якісну літературу, ви не лише розширюєте свій словниковий запас, а й самі починаєте розмовляти ПРАВИЛЬНО, як написано у книжці. Ви можете цього не помічати, але люди, які вас оточують, це обов’язково зауважать.

  • Розширює світогляд.

Книжки мають унікальну здатність – переносити читача у будь-яку частину земної кулі, а то й за її межі. За допомогою них люди отримують нові знання. Книжка  допомагає вивчати інших людей, розуміти їх і уникати багатьох стереотипів.

  • Підвищує креативність мислення.

Коли людина читає, вона намагається найяскравіше уявити собі те, про що йдеться в книжці. Це сприяє розвиткові творчого мислення, кращого сприймання та запам’ятовування прочитаного.

Отже, якщо ви прагнете грамотно розмовляти, бути високоінтелектуальною людиною і прожити своє життя в доброму здоров’ї, негайно відходьте від своїх моніторів, ґаджетів, беріть у руки книжку і мандруйте сторінками захопливих історій разом із «Мандрівцем».

Поділитися прочитаним: